FAQ – ScratchWars Online (PvP web)

1. Jak obnovím svou sbírku kartiček?

Po přihlášení do Scratch Wars Online PvP webu se ti automaticky načtou všechny tvé stávající karty z oficiální mobilní aplikace Scratch Wars – může to chvíli trvat, tak vydrž :-)

V okamžiku, kdy získáš další kartičky a naskenuješ je do appky máš dvě možnosti:

  1. Počkat do dalšího dne, v noci celý systém načte nová data a tvé karty se automaticky zobrazí při dalším otevření webu SWO.
  2. V menu jdi na Účet → Účet a klikni na tlačítko Obnovit sbírku. Po chvíli se ti tvá sbírka načte aktualizovaná.

2. Co znamenají herní formáty?

Formáty hry zatím najdeš na Scratch Wars Online PvP webu celkem dva. Mohou limitovat možnosti, jak můžeš sestavovat svůj herní balík.

Standard

V tomto formátu hry si můžeš sestavit balíček bez omezení přesně tak, jak se ti líbí. Musí stále ale splňovat oficiální pravidla, tedy jeden hrdina, nejvýše 5 zbraní a žádná se nesmí opakovat.

U14⭐

V tomto formátu můžeš použít balíček, kde všechny sečtené hvězdy z karet nebudou přesahovat 14 hvězdiček, počítají se hvězdy jak na kartách zbraní, tak na kartách hrdinů.

Pozor! Hvězdy na kartách hrdinů se počítají 2x. Pokud tedy použiješ 4-hvězdičkového hrdinu, celkově se započítá jako 8.

Formát U14⭐ dává možnost si zahrát i těm, kteří ještě nenarazili na ty nejmocnější hrdiny a zbraně.

3. Odměny – Zlaté mince

Hrou na Scratch Wars Online můžeš získávat i odměny – zlaté mince . Kolik jsi jich už nasbíral si můžeš zkontrolovat pod Účet → Moje odměny.

Zlaté mince můžeš využít při nákupu Vylepšení pro SWO nebo je vyměnit za šek do Oficiálního Scratch Wars shopu odměn a vybrat si jednu z položek tam.

Jak získat zlaté mince?

  1. První výhra dne – za tvou první výhru v každém dni záskáš 10 .
  2. Level up – každou výhrou ve hře se zlepšuješ a zvyšuje se ti úroveň. Za to ti také sem tam přistanou nějaké .
  3. Umístění v žebříčku – na SWO probíhají tzv. Sezony (začínají každý týden vždy v noci ze středy na čtvrtek), během nichž se můžeš díky svým výhrám umisťovat v žebříčku TOP10, který najdeš pod záložkou Hrát!.

    Za umístění v žebříčku dostaneš na konci sezony podle tvého pořadí. Nezapomeň že žebříčky jsou oddělené pro jednotlivé herní formáty.

Jak funguje výměna mincí za body do Scratch Wars shopu odměn?

Prvně se podívej na Účet → Moje odměny, ve spodní části nalezneš pod Vylepšeními i možnost zakoupit si body. S každým dalším nakupováním šeků se jeho cena zvýší o 100 zlatých mincí. V tabulce níže najdeš, jak se bude cena bodíků měnit.

Odměna Cena Bodů do shopu odměn
1. šek100 300 bodů
2. šek200 300 bodů
3. šek300 300 bodů
4. šek400 300 bodů
...
10. šek1000 300 bodů